Kemal BAŞTÜRK

Genel Müdür
“Açıkçası müthiş bir cehaletle girdiğim koçluk eğitim sürecinde Goodwill bende zihinsel bir devrim yarattı. Kişilerin içsel yolculuklarında gözlemci ve kolaylaştırıcı fonksiyonunu yerine getiriyor olmak ve benim için daha önemlisi, kendi içsel yolculuğumda kendime koçluk yapabiliyor olmaktan büyük bir keyif aldım. Özenle hazırlanmış eğitim programında eğitmenler tecrübeleriyle harika bir atmosfere ışık açıyorlar. Yine özenle seçilmiş katılımcılar, gruba ve eğitime farklı bir dinamizm getiriyor. Yaşamınızın hangi evresinde olursanız olun bu deneyimi tavsiye ederim!”

Cömert VARLIK

Genel Müdür
“Liderin Zihni” adlı kitaplarının önsözünde Hougaard ve Carter şöyle diyor: “Biz insanların en temel ihtiyaçları; hayatımızın bir anlam ifade etmesi, mutlu olmak, insani bağlar kurabilmek ve topluma somut katkı sağlayabilmektir. Bu ihtiyaçlarımıza cevap verebilmek adına bir şeyler yapabilmek gerekir.” Kişisel farkındalığımız, duygu ve düşüncelerimizi, duygu ve düşüncelerimiz ise davranışlarımızı şekillendiriyor. Gerek bireysel, gerek kurumsal farkındalığımızın artması yönünde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda, ekibimizin her bir üyesini adeta bir “Değişim Elçisi” konumuna getiren bu harika yolculuk için PER AURA, Meltem Kınacı ve ekibinde ki çok değerli Koçlara ekibim ve kendim adına teşekkür ediyorum. Bu harika yolculuğu, fark yaratmak ve somut katkı sağlamak amacında olan herkese, her kuruma tavsiye ederim. Yarattığı somut değişimler ve sonrasında alınan sonuçlar tek kelimeyle inanılmaz.”

Elif CANPOLAT

GİRİŞİMCİ
“Goodwill koçluk ile olan yolculuğum benim hayatımdaki dönüm noktasıdır.Ben artık bir girişimci kadınım😃 Tüm kalbinizle isteyerek gerçek sorunlarınızı uygulayarak ilerlediğinizde özel ya da iş hayatınızda sıkışma, kararsızlık, ilişkilerinizde sıkıntılar gibi tüm bu sorunları çözmenizde Goodwill den alacağınız koçluk eğitiminin yararı anlatılamaz. Kendimle barışmam, farkındalığımı arttırmam, kararsızlıklarımı çözmem konusunda bana çok büyük faydası oldu. Sakin ve dingin anlatım, uygulamalı çalışmalar, ekip arkadaşlarınızın yorumları insanın çabuk çözülmesini ve neyi neden yaşadığını neyi devam ettirip ettirmemesi gerektiğini kavramasına yardım ediyor. Hatta senelerce geçmişimizle uğraşmaya da gerek olmadığını, onunla barışıp geleceğe bakmanın tek seferde daha çabuk bir çözüm olduğunu anladım. Ben artık bir iş sahibiyim ve hiç olmazsa artık bir amaç için, kendim için çalışıyorum. Daha huzurluyum ve her şeyi akışta hallolabileceğini görüp inanıyorum. O zaman da işler yürüyor. Bugüne kadar kendime yaptığım, hayat boyu ben de kalacak ve her daim kullanabileceğim en güzel hediye bu. Herkesin de burada kendi yolculuğunu yaşamasını gönülden dilerim.”

Ercüment POLAT

Genel Müdür
“Öncelikle profesyonel hayatta mentorluk yapan ve kendisi koçluk almış biri olarak masanın bu tarafına geçmek ve bu birikime sahip olmak inanılmaz etkileyici ve motive edici bir şeymiş. Bu kadar kendime fayda sağlayacağımı ve mutlu/motive olacağımı asla düşünemezdim. Çok bile geç kaldığımı düşündüm…Hayata bakış, konulara yaklaşım, özel veya iş hayatımda karşılaştığım problemlerle mücadele anlamında yarattığı katma değer ve daha da önemlisi insanların hayatına dokunmak ve onlara katkı sağlıyor olmak harika bir duygu…Kesinlikle ilgi duyan herkese tavsiye ederim, bu eğitimden fayda sağalamayacak bir kişi tanımıyorum.“

Fatma MIDIK

Satış Yöneticisi
“Çok uzun zamandır kendim için yaptığım en güzel şeydi bu eğitim. Eğitim sırasında arkadaşlarımdan aldığım koçluk seanslarıyla kendimi daha iyi tanıdığım, arkadaşlarıma yaptığım koçluklarla geliştiğim, yardımcı olabildiğimi gördüğümde tatmin olduğum bir dört aydı. Bolca eğlendirdiğiniz, öğrettiğiniz ve değişim, dönüşümüme öncülük ettiğiniz için çok teşekkür ederim.”

Pelin İZİBELLİ

Emekli Bankacı
“Akademik anlamda doyurucu ve bir o kadar da eğlenceli bir eğitim ortamından hayatımın her noktasında kullanabildiğim bir yöntem öğrendim ve her şeyden önce bana çok değer kattığını düşünüyorum. Ayrıca yepyeni bir meslek sahibi olmanın verdiği haz ve enerji bambaşka!“

Pinar Elif SAYALI

Eğitim Müdürü
“Kişinin kendisini keşfetmesi, gelecekteki mutluluğu ve cesareti aslında kişinin içinde olduğunu bilmek müthiş bir özgüven duygusu sağlıyor.Bu duygu ile kendinizin dışında da başkalarına da keşfetme imkanını sağlamayı ve bunu yapabilme olanağını bilmek mutluluk veriyor.Bu duyguyu GoodWill sayesinde öğrendim. Koçluk; eğitmenlerimiz sayesinde gerçekten benim için çok değerli oldu.”

Gülsün ALPAN

Marka Yöneticisi
The sequence and flow of the class was very well planned and executed. Every new practice or lesson was perfectly aligned with the previous therefore making us well prepared for what came next. It was easy to follow and a perfect combination of learning and practical exercises. The most beneficial part for me was the personal growth and a new perspective on approaching situations and finding solutions.”

Dicle ŞİMŞEK

Girişimci
“Kişisel gelişimle ile ilgili girdiğim yolda GoodWill koçluktan aldığım eğitimle önce kendinizi dönüştürüp sonra danışanınıza fayda sağlamayı ilke edinmiş bir “sisteme” güvenerek nasıl yaparım dediğiniz ne varsa çözüme ulaşmak mümkün. Özen ve dikkatle hazırlandığı aşikar bu programda 40’ın üstünde araç ve yöntemle NLP tabanlı tekniklerin de yardımıyla başka bir eğitim almanıza da ihtiyaç bırakmıyor ve daha da ötesinde deneyimin dolu dolu keyifle geçmesini sağlıyor.”